با حضور معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی

خیرین پروژه حصارکشی دبستان عصمتیه شهر اسفدن تجلیل شدند

براتی: با حضور معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی از خیرین پروژه حصارکشی دبستان عصمتیه شهر اسفدن تجلیل شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بازتاب شرق آنلاین و به نقل از طاهره حیدری مدیر دبستان عصمتیه شهر اسفدن، مراسم تجلیل از خیرین این پروژه با حضور رمضانی معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان قاینات- حجت الاسلام برزگر نژاد امام جمعه و جمعی از خانواده های معظم شهدا ، اولیاء و مربیان دانش آموزان و مسئولین شهری ساعت ۹ امروز در محل سالن اجتماعات هیئت حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد.

مدیر دبستان عصمتیه همچنین خاطر نشان کرد؛ در ادامه مراسم پروژه حصار کشی مورد بازدید و افتتاح نمادین معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی و هیات همراه قرار گرفت .

لازم به ذکر است در این مراسم حجت الاسلام برزگر نژاد امام جمعه و احمدی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی سخنای ایراد نمودند. در پایان این مراسم از خیرین و دست اندرکاران این پروژه تجلیل شد.

به گفته مدیر دبستان عصمتیه شهر اسفدن، در این پروژه اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده که از این مبلغ  ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال توسط دکتر حجت اصغری اسفدن ، مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال توسط اداره آموزش و پرورش قاینات ومبلغ  ۴۰۰ میلیون ریال هم توسط اولیاء مدرسه و همچنین انجمن اولیاء و مربیان سال گذشته آموزشگاه تامین اعتبار و هزینه شده است.


نظرات کاربران

پاسخی بگذارید